Skip to content

Çevre Duyarlılığı

NOVELART AİLESİ ÇEVRE DUYARLILIĞI

Firmamız doğanın korunması ve kaynakların israf edilmemesi için yalıtım alanında ürettiği atıkları ekonomiye geri kazandırır.

Müşterilerimizin ve yasaların talepleri doğrultusunda ürünleri imal ederek ürün konusunda bilgilenmelerini sağlayarak memnuniyetlerini arttırmaya çalışırız. Bunun için hizmet kalite kriterlerimiz olan zamanında hizmet verme ve hizmet kalitemizi sürekli iyileştireceğiz.

Müşteri memnuniyetinin yanında diğer paydaşların da memnuniyetini arttırmak için yönetim sistemimizin etkinliğini sürekli arttırmak temel ilkelerimizdir.

Doğal kaynakları daha verimli kullanacak, ülkemizde ve dünyada yalıtım alanında kötü malzeme uygulama oluşumunun önlenmesi için çalışarak çevre kirliliğinin azalmasını enerji tüketiminin azaltılmasında katkıda bulunacağız. Kendi faaliyetlerimiz sonucunda çıkan atıkların bertarafı konusunda ilgili yasal ve şirketimiz için geçerli olan diğer gerekliliklere uyacak, çevreyi korumak için doğal kaynakları israf etmeyecek, atık oluşumunu önleyecek, çalışanlarımızı çevre boyutları ve acil durumlar konusunda eğiteceğiz.

Üst yönetim olarak, kalite ve çevre yönetim sistemi standartlarının gereklerinin karşılanması, belirtilen taahhütlerin yerine getirilmesi ve yönetim sistemimizin performansının sürekli geliştirilmesi için gerekli kaynakları temin edeceğiz.